Metody

Používáme přístroj SonoCLEAN, který pracuje na principu ultrazvukových vln. Ty působí jako šetrný prostředek pro uvolnění komedonů a povrchových nečistot. U některých typů sér SynCare zvyšuje použití SonoCLEANu jejich účinek.

Galvanic Care je moderní přístroj označovaný jako ,,galvanická“ žehlička. Podporuje průnik aktivních látek, především sér, do pleti a zvyšuje účinek ošetření.

InDerm je první lokální aplikátor účinných látek v kosmetice. Revoluční aplikátor pro lokální transkutánní aplikaci sér a účinných roztoků do pleti. Speciální tupé zakončení umožňuje přesné tlakové dávkování na místo aplikace bez narušení celistvosti (integrity) pokožky. Při správné volbě tlaku na pokožku je zaručen vysoký prostup účinné látky do kůže.

Ošetření vrásek přípravkem DermaBOTEXIN je účinnou alternativou injekční aplikace botoxu do podkoží. DermaBOTEXIN způsobuje relaxaci svalů v okolí vrásky a tím ji výrazně redukuje. Oproti botoxu ošetříme v rámci jednoho sezení celý obličej za velmi příznivou cenu. Aplikace probíhá bez použití injekcí – pomocí kanyly se přípravek do vrásky vtlačí a následně hluboce zapracuje ultrazvukem. Ultrazvukem docílíme hluboké penetrace látky až k mimickým svalům. Terapie je tímto postupem mnohonásobně účinnější.

DermaBOTEXIN aplikujeme při požadavku na vyhlazení středně hlubokých vrásek, korekci drobných vrásek, obnovení mladistvého vzhledu pokožky.

 • špičková alternativa ošetření botoxem
 • okamžitý, dlouhodobě patrný efekt a korekce vrásek
 • pleť vypadá o několik let mladší, je rozjasněná, sjednocená, vitální, vrásky jsou méně patrné
 • délka ošetření cca 1 hodina
 • určeno pro ženy i muže

Výhody oproti botoxu:

Metoda vznikla v laboratořích SynCare, jako požadavek pacientů na ekonomicky méně zatěžující, neinjekční a neinvazivní, přesto však účinnou korekci vrásek v obličeji. Při běžném ošetření botoxem je botulotoxin (účinná látka) injekčně aplikován do podkoží v oblasti vrásky na několika místech. Pleť může být po aplikaci podrážděná, mohou vzniknout puchýřky. Pacient je po aplikaci botoxu nucen zůstávat ve vertikální poloze po několik hodin (je vyloučeno lehnutí). Několik dnů je také vyloučena namáhavá práce nebo sport, hrozí stečení látky jinam či alergická reakce. Účinek aplikace botoxu je patrný po 3 dnech a přetrvává 4–6 měsíců. Principem působení je relaxace svalů, které vrásku tvoří. Naproti tomu systém ošetření DermaBOTEXIN využívá mikrokanylový systém InDerm, prostřednictvím kterého je přípravek DermaBOTEXIN neinjekčně vtlačen do pokožky. Přípravek se do kůže rychle vstřebává. Hlubokého zapracování docílíme aplikací ultrazvuku, který látku exportuje do míst, kde je nejúčinnější. Tímto se efekt ošetření významně zvýší. DermaBOTEXIN obsahuje přírodně identické molekuly s podobným účinkem jako klasický botox. Po ošetření může být místo aplikace mírně podrážděné (při dermatologickém testování byl však přípravek velmi dobře snášen bez jakýchkoliv vedlejších účinků s minimálním podrážděním). Po ošetření se klient navrací k běžným činnostem bez jakéhokoliv omezení.

Chemický peeling AHA kyselinami představuje hraniční ošetření kůže na pomezí kosmetického a lékařského zákroku.
Chemickým peelingem rozumíme aplikaci látek kyselé povahy na pokožku za účelem vyvolání podráždění s následným procesem hojení a obnovy zdravé tkáně.
AHA peeling je povrchový typ chemického peelingu, který je prováděn alfa-hydroxy kyselinami.

Kdy používat povrchový peeling ovocnými kyselinami (AHA a BHA peeling) ?

 • Poškození kůže po nadměrném slunění (aktinická keratóza)

  Pleť poškozená slunečním zářením je indikací k použití AHA povrchového peelingu.

 • Akné vulgaris

  Akné vulgaris typu I a II (pustuly a komedony bez hlubokých cyst). Komedony se rychle uvolňují a pustuly se vysušují a mizí

 • Změna pigmentu

  AHA a BHA sjednocují nerovnoměrné rozložení pigmentu

 • Stárnutí pleti a tvorba vrásek

  Při opakovaných kůrách mizí drobné vrásky a nepravidelně rozložené pigmentové útvary se zesvětlují a odstraněním nakupenin zbytků kožních buněk na povrchu pokožky (debris) se pleť účinně obnovuje.

Předpoklady

10-14 dní před aplikací chemického peelingu je nutné denně používat přípravnou zjemňující emulzi s obsahem 10% kyseliny glykolové, což zaručuje minimalizaci nepříjemných pocitů na pleti.

Kontraindikace

 • těhotné nebo kojící ženy
 • autoimunitní onemocnění (kolagenózy)
 • herpes simplex virus (opary)
 • léčba deriváty vitamínu A proti akné
 • ozařování
 • spálení pokožky na slunci nebo soláriu
 • akutně probíhající onemocnění

V čem je SynCare AHA GlycoHYAL unikátní?

Obsahuje kombinaci kyseliny glykolové s kyselinou hyaluronovou. Vzniklý komplex zvyšuje hydrataci pleti, výrazně tlumí začervenání a umožňuje klientce zapojit se ihned do běžné práce.

Alternativní peeling ovocnými kyseliny pro citlivou pleť

U tohoto typu pleti (suchá nebo citlivá) bývají pozorovatelné silné reakce – výrazné zarudnutí nebo svědění.
V takovém případě nabízí SynCare alternativu – Beta Peel – Mande Peel.

Jak působí Beta Peel?

Obsahuje 12% kyseliny mandlové, proto intenzita zarudnutí pleti je velmi malá.

Péče o pokožku po ošetření chemickým peelingem AHA a BHA

Ošetření zvyšuje vnímavost pleti vůči UV záření. Po celou dobu péče se klient nesmí cíleně opalovat.
Pro aplikaci chemického peelingu je ideální pozimní a zimní období s nižší intenzitou slunečního záření.