Reference

Již několik měsíců navštěvuji tuto kosmetiku a výsledky jsou ohromující. Můj dlouholetý problém s akné a nerovnostmi je nyní minulostí. Profesionální přístup kosmetičky a kvalitní produkty mi pomohly dosáhnout zdravé pleti. Díky těmto ošetřením mám pleť čistou, hladkou a bez známek akné. Doporučuji tuto kosmetiku všem, kdo hledají účinné řešení problémů s pletí.
Missa M.
Studio je v klidném vnitrobloku v centru Prahy. Navozená atmosféra a přístup paní Michaely mě vždy uvolní. Na úvodní konzultaci mi paní Michaela diagnostikovala pleť, probraly jsme stravu, životní styl, péči o pleť a další faktory, které stav pleti ovlivňují. Pleť mám díky pravidelným docházkám a jejím doporučením nejlepší za posledních 10 let. Také si získala můj respekt tím, že se mi nesnažila nikdy nic prodávat a nikdy se mi nestalo, že by se posunul začátek našeho setkání. Jednoznačně doporučuji.
Marie B.
Na kosmetické ošetření k paní Kamínkové docházím již delší dobu a jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem, přípravky a příjemným prostředím v centru Prahy. Na mé pleti je znát kvalitní péče. Při návštěvách si vždy odpočinu a kosmetické služby paní Kamínkové mohu jen doporučit.
Jana B.
Na paní Kamínkovou jsem narazila před rokem a naprosto upřímně mi pozitivně změnila život. Mám problematickou pleť a ta změna za posledních 12 měsíců je neskutečná. Kromě pravidelného hloubkového čištění jsem během podzimu podstoupila i zdařilou kúru chem. peelingů, která mi nádherně pomohla zlepšit stav reliéfu pleti. Teď z jara se ještě budu chystat na jehličkování a já se moc těším, že budu vypadat _náctiletá (kolagen). 🙂 Celkově jsem nadmíru spokojená, každá návštěva je pro mě (i přes důkladné čištění) naprostým relaxem. Práce paní Kamínkové má na mě pozitivní dopad nejen co se týká pleti, ale i emocionálně: např. sebedůvěra a sebevědomí se mi taky tak nějak zázrakem za posledních 12 měsíců zlepšily. Náhoda? Nemyslím si. 🙂 A poslední věc – nejvíc si vážím diskuzí s paní Kamínkovou ohledně celkového zdravotního stavu, efektu probiotik nebo zánětlivých ložisek v těle, které akné způsobují. Za těch 12 měsíců jsem díky paní Kamínkové navíc začala řešit problémy, na které nás jako pacienty mají upozornit zdravotníci, kteří raději předepisují recepty, než aby hledali příčinu. Takže díky a všem vřele doporučuji.
Alena S.
Michaelu jsem si našla náhodou na internetu, když jsem hledala stálou kosmetičku kousek od práce. Chodila jsem k ní několik let i léta covidová jsme po ukončení restrikcí zvládli. Vždy byla profesionálně připravena, své místo má čisté, dezinfikované a klidné. Provozovna se nachází ve vnitrobloku domu jen pár kroků od Národní třídy. Její ošetření pleti bylo vždy plnohodnotné a dokázala je přizpůsobit jak mým přáním (miluji masáž), tak potřebám ročního období. V rámci měsíčních návštěv jsme vyladili druh ošetření, který mi nejvíce vyhovoval. Chodila bych doposud, kdybych se nepřestěhovala a její Provozovna se pro mě stala hůře dostupnou. Každopádně moje současná kosmetička otěhotněla, tedy se ráda vrátím na pár měsíců k paní Michaelem.
Zlata V.
U paní Kamínkové jsem zatím byla dvakrát, už po dvou návštěvách je však vidět, že problémům s pletí skutečně rozumí. Její služby i přístup jsou profesionální a ani peněženka tím neutrpí tak, jako tomu bývá v jiných salonech. Děkuji za tento přístup a doporučuji!
Vendula Č.
Celý život mám problémy s akné. Používala jsem kde jaké přípravky, ale to fungovalo jen chvíli. Do salonu jsem začala chodit v září 2022 s tím, že na kosmetice jsem byla naposledy před 15 lety. Paní Michaela mi poradila co používat za kosmetiku, náhle bylo z cca 8 produktů jen 2 a s viditelnými výsledky. Ze začátku jsem chodila 2x do měsíce, nyní jednou měsíčně. Akné je vyřešené, pleť je o 120 % lepší a já vyjdu ven i bez použití make-upu. Přístup je velmi profesionální a milý, paní Michaelu nelze než chválit kudy chodím. Už k ní chodí i několik mých známých po té co viděli výsledky. Navíc salon se nachází v centru a má přijatelné ceny. Určitě doporučuji! A nadále budu pravidelně docházet 🙂
Karolína K.
Nebola som vela spokojna s pani kozmetickou. :/ Objednala som sa na cistenie, ktore trvalo tak 45 min a vobec mi pani kozmeticka nevycistila plet dobre. Akurat mi velmi velakrat pouzila ihlu, co viedlo k tomu, ze mam teraz male jazvycky na tvari. Mam plet este horsiu, ako predtym som mala. A to som uz bola velakrat na kozmetike, takze viem ako vyzera moja vycistena plet.
Linda Z.
Milá paní Zsóriová, je mi líto, že jste nebyla s mou prací spokojená, ale: 1) Úvodní diagnostikou bylo zjištěno, že hlavním problémem vaší pleti je výskyt podpovrchových uzavřených komedonů (dle vás „hrbolků“) a milií. Proto bylo nutné HLOUBKOVÉ čištění. Při něm dochází k porušení integrity kůže, tedy otevírání kožních projevů jehlou. Věřte, že toto je nejšetrnější způsob, kterým lze poměrně objemný obsah z hloubky kůže odstranit. Následně dochází k hojení kůže do drobných stroupků, které usychají a po pár dnech odpadnou. A to bez JAKÝCHKOLI JIZVIČEK! Kvalitu hloubkového čištění lze objektivně posuzovat až v odstupu jednoho týdne po zklidnění a zahojení. 2) Čištění pleti ve standardní délce 45 minut bylo ve vašem případě zcela dostačující, odstranění milií z očních víček jste odmítla. Zbývající čtvrthodina je určena pro úpravu obočí, které jste ale rovněž odmítla. Mrzí mne, že vaše výhrady řešíte „Post hoc“ a ne přímo na místě. Vše se vždy snažím vysvětlit a pokud jste něčemu nerozuměla, stačí se zeptat. Se svojí letitou praxí, zdravotním vzděláním a průběžným navyšováním kvalifikace si troufám tvrdit, že uvedené problematice vcelku rozumím… 😊 Kosmetička Michaela
Odpověď vlastníka
Do tohoto salonu chodím na ošetření a vyčištění aknózní pleti. Začala jsem sem chodit v září v intervalu zhruba 3-4 týdnů a po 2 měsících jsem viděla viditelné zlepšení. Paní kosmetička ví, co dělá. Používá šetrnou a příjemnou kosmetiku a je možné se na ní obrátit o rady ohledně toho, co specificky vaše pleť potřebuje.
Barbora P.
Šla jsem s mírnými obavami, protože jsem šla poprvé v životě na odstranění mílií. Kdybych věděla, že stačí jít k někomu tak šikovnému, tak bych se toho vůbec nebála.
Ráďa
Paní Michaelu můžu jedině doporučit. Milé a vstřícné jednání. Se službami jsem velice spokojená a má pleť je lepší, proto se k paní kosmetičce budu ráda vracet.
Martina Ch.
K paní Michaele chodím už přes rok pravidelně na hloubkové čistění pleti. Hledala jsem dobrou a zkušenou kosmetičku, která má dobré výsledky s problematickou a mastnou pletí a nakonec šla k ní dle velmi pozitivních recenzí od jiných klientek. Jsem velice spokojená, pleť je po roce v úplně jiném, mnohem lepším a udržitelném stavu, ne jenom, že mi čistí pleť velice precizně, ale doporučila mi i kosmetiku, která mi skvěle sedí a po letech je má pleť v podstatně lepší kondici. Moc děkuji za pomoc s bojem proti akné a také za příjemný a přátelský přístup 🙂
Jana
K paní Michaele jsem začala chodit v únoru. Přišla jsem k ní už trochu zoufalá, protože jsem již 2 roky bojovala s akné. Hned mě mile překvapil její lidský a profesionální přístup. Poradila mi i v oblasti domácí péče o pleť a doporučila mi přípravky, které mi opravdu zabraly. Dnes je má pleť k nepoznání a nebojím se vyjít ven i bez makeupu. Samozřejmě se mi občas pupínek udělá, ale s předchozím stavem mé pleti se to nedá srovnat. Komukoliv kdo hledá profesionální kozmetiku v Praze, paní Michaelu vřele doporučuji.
Diana G.
Jsem naprosto spokojená. Mé problémy s pletí jsou o hodně mírnější a paní Michaela je profesionální a sympatická. V celém salónu je krásně uklidňující atmosféra. Doporučuji 😊
Kateřina S.
Tento salon absolutne NEDOPORUCUJI. Chování paní Michaely vůbec nebylo milé a přívětivé, z mého pohledu spíše protivné a nepříjmené. Objednala jsem se na hloubkové čištění pleti, které se vším všudy trvalo sotva 45 minut, čištění se tedy věnovala opravdu krátce a stejnou nebo lepší „péči“ bych si udělala i sama doma. Co mě ale opravdu naštvalo, když mi paní Michaela v rámci úpravy obočí jedno obočí vytrhala tak, že oproti druhému jeden centimetr ze strany od kořene nosu chybí…Když jsem ji konfrontovala s tím, že mám každé obočí na první pohled jiné a absolutně nesymetrické a kus mi chybí, pouze se nabídla, že mi odstraní i centimetr druhého, ať jsou stejné. Tady už nikdy víc.
Veronika F.
Milá paní Fojtů, jak jsem se osobně přesvědčila, s některými lidmi nemá smysl polemizovat. Proto přeji hodně štěstí při hledání kosmetického salónu, který vám bude vyhovovat. Michaela
Odpověď vlastníka
Kristýna L.
Mnoho let jsem měla problémy s aknózní pletí. Po neúspěšném použití mnoha produktů proti akné a mnoha mastiček předepsaných od doktorů, jsem se rozhodla zkusit to na kosmetice a nelituji. Trvalo to sice dlouho, než se moje pleť nejak dostala do pořádku, ale povedlo se. Pořád jsou někde vidět tmavé skvrny po akné, ale pleť je krásně hladká. Přístup je velmi profesionální a milý a velmi musím ocenit práci pro chemickém peelingu. Měla jsem celkem špatné zkušenosti s tímto peelingem od doktorky dermatoložky. Tady byl celý postup profesionálnější a o dost příjemnější. Doporučuji
Lucie
Very professional, I am very satisfied with the service which is provided here. And the prices are also good.
Markéta
K paní Michaele jsem přišla s dlouholetým problémem s akné, kdy jsem vystřídala několik dermatologů i kosmetiček. Až po jejím zásahu vidím na své pleti konečně velké zlepšení. Doporučila kvalitní produkty i režim jak se o pleť starat, který skutečně funguje. Je vidět, že má dlouholeté zkušenosti a ví co dělá.
Dita S.
Mám obrovskou radost, že můj přítel objevil nejúžasnější kosmetičku paní Michaelu 🙂 Dlouho jsem hledala kosmetické služby, kde mě zbaví Milií a našli jsme nejen to, ale moc milou a šikovnou paní, kde si čištění pleti opravdu užívám včetně příjemné závěrečné masáže pravidelně, minimálně jednou měsíčně se sem moc těším. Opravdu doporučuji 🙂
Markéta N.
Ráda bych poděkovala paní Michaele za její profesionální péči o pleť. Než jsem přišla k paní Michaele, měla jsem několik let na čele bouličky, přesto že jsem docházela na kosmetiku pravidelně, nikdo je nedokázal odstranit, ani nevěděl co to je. Až na paní Michaela mi řekla, že se jedná o milie a problém během dvou návštěv vyřešila. Už nechci chodit nikam jinam – velmi mi pomohla! Proto ji doporučuji i vám, kdo hledáte profesionální kosmetičku!
Petra D.
Potreboval jsem odstranit 2 milie v tesne blizkosti oka. Dlouho jsem nemohl najit nekoho, kdo by se tim odborne zabyval, ale nastesti jsem nasel na netu stranky pani Nezvalove. Zkusil jsem se objednat a obaval jsem se zakroku, ale uplne zbytecne, zakrok byl provedeny rychle a bezbolestne, vyborne sluzby, nevahejte. Mockrat dekuji.
Dalibor M.
Milá paní kosmetička, perfektní služby. Chodím k paní už několik let.
Dagmar K.
Ráda bych se podělila o svoje zkušenosti se službami, které nabízí paní Michaela. Chodím k ní na běžnou kosmetiku, kde mi vždy pomůže s každým problémem na mém obličeji a zároveň ji vyhledávám i pro preciznost při provádění trvalé na řasy! Tak skvěle natočené řasy jsem nikdy před tím neměla. Michaelu můžu jedině doporučit!
Eva B.
Konečně jsem našla kosmetičku, která mi opravdu pomohla! Bojovala jsem cca 3 roky s akné a vyzkoušela kde co. Až paní Nezvalová mi pomohla zamezit tvorbě rozsáhlého akné. Neznamená to, že se mi pupínek už žádný neobjeví, ale už vím jak s akné zacházet, pečuji o pleť díky pí Nezvalové s kvalitní kosmetikou a také se mi dostane skvělého čistění a informací. Dnes už mám z obličeje plného boláků a fleků obličej s mírnými jizvičkami, se kterými si snad poradí chemický peeling, na který půjdu tento rok podruhé také u Míši Nezvalové. Touto cestou Míše děkuji a mohu všem jedině doporučit!!!
Jana R.
Paní Nezvalovou-Kamínkovou jsem vyhledala cca před rokem na základě recenzí zde, kde jsem konečně po dlouhém pátrání našla kosmetičku, která pracuje s jehlou. Před rokem jsme zahájily boj s celoživotním akné a mastnou pletí a dnes je rozdíl znát na první pohled – pleť je krásně hladká a mastí se čím dál méně. Opravdu pečlivé ošetření za rozumnou cenu. Termíny se dodržují na 100%, takže žádné čekání. Mohu jedině doporučit.
Eliška H.
Kvalitní ošetření v příjemném prostředí. Bez problémů se dokáže vypořádat i s miliemi, což není všude běžné. Určitě můžu doporučit.
Martin W.
Delší dobu jsem hledala kosmetické služby, které by řešily také ve větším množství mílie. Uspěla jsem až u paní Michaely, která díky svému vzdělání a praxi mne tohoto problému zbavila. Pleť po tomto zákroku je velice brzy zklidněná. Umístění salonu je sympatické, protože se nachází přímo v centru, paní Michaela je velice příjemná a empatická, čas u ní ztrávený je opravdu relaxací. Návštěvu v tomto salonu vřele doporučuji, je zde jistota vyřešení problematické pleti. Ceny jsou zde dostupné a paní Michaela svou práci provádí velice pečlivě, dekorativní kosmetika je od ní také velmi vkusná.
Alena L.
Paní Michaelu vřele doporučuji! Začala jsem chodit na kosmetická ošetření před šesti měsíci kvůli silnému akné. Nejen, že samotná kosmetická ošetření jsou velmi příjemná a profesionální, ale spolu s doporučenými kosmetickými produkty pro domácí použití, vidím viditelný rozdíl a mohu hrdě prohlásit, že akné se mě již netýká. Děkuji a doporučuji.
Alexandra B.
Paní Nezvalová je skvělá kosmetička a 5 hvězdiček je pro hodnocení její práce málo. Je velmi pečlivá, poctivá a naprosto profesionální ve své práci. Na víc jako extra bonus považuji 100% perfektní domluvu na termínech, časech a bezproblémovou komunikaci. Zkoušela jsem hodně kosmetiček, nicméně paní Nezvalová je nesrovnatelně nejlepší a neměnila bych (jsem její zákaznici asi 7 let).
Dana V.
Po telefonu je paní Kamínková velmi milá. Bohužel při osobní návštěvě byla velmi nevstřícná, neprofesionální, ba přímo protivná. Nejsem si vědom toho, že bych jí zavdal jakoukoliv příčinu takto se mnou jednat. Příště půjdu jinam.
Jan S.
Dobrý den pane Smělý, V současné době platí pro kosmetické salóny přísná a kontrolními orgány prověřovaná hygienická opatření. (S nimi se detailně mohou zákazníci seznámit na mých internetových stránkách, sekce Covid-19). Pokud zákazník není ochoten dodržet alespoň základní z nich – tedy např. rouška při vstupu a v čekárně, desinfekce rukou apod., ohrožuje tím jak personál, tak ostatní zákazníky. Z těchto důvodů může být z provozovny vykázán, což jsem ale ve vašem případě neučinila. Co se týče profesionality, jsem si jista, že se úroveň a kvalita mé práce od vaší předchozí návštěvy nesnížila. Pokud máte k mé práci výhrady, je potřeba to řešit vždy ihned a na místě. Děkuji.
Odpověď vlastníka
Profesionální kosmetické služby 👍.
Eliška B.
Ani nevím, jak bych jen mohla paní Míše poděkovat… Přišla jsem s tak hrozným stavem pleti (akné – boláky a jemná krupička), že jsem po večerech brečela a nenáviděla všechna zrcadla. Nezabíral mi ani aknemycin od doktorky, který jsem používala moc dlouho. Paní Míša mě hned na první návštěvě okouzlila. Má opravdový zájem vám pomoci a to můžete cítit s každé návštěvy, na kterou přijdete. Nejen, že se o vás postará „z venku“, ale zajímá se i o hlubší vnitřní příčiny. Poradí a pomůže dojít ke správnému řešení. A teď po třech měsících? Zase se na sebe usmívám ve všech zrcadlech v bytě, protože moje pleť je téměř jako dětská prdelka 🙂 Moc moc děkuji a doporučuji kudy chodím.
Šárka K.
Paní Nezvalovou určitě doporučuji, dala mi do pořádku pleť plnou milií. Profesionální přístup, pěkné prostory, dobrá komunikace, ráda se vracím.
Alice
K pani Nezvalovej som prisla so stavom pleti – katastrofa- viz fotografia – po 3 sedeniach sa moja plet rapídne zlepsila. Fotografia je stara k dnesnemu dnu rok.K pani Nezvalovej chodim na kozmetiku pravidelne kazdy mesiac a dnes moja plet vyzera dokonale. Mozem vrelo odporucit kazdej zene, ktora hlada profesionalny pristup a dokonalu starostlivost.
Nikol H.
Paní Nezvalovou mohu s úsměvem doporučit. Maximální spokojenost a zároveň s přehledem dokázala odpovědět i na mé odbornější otázky, abychom mohli zvolit co nejlepší strategii pro moji pleť. Zároveň mi poradila ohledně kosmetických produktů, které mi konečně maximálně vyhovují.
Lukáš G.
Velice příjemná paní kosmetička, ráda zopakuji.
Věrka Z.
Opožděná recenze, ale přesto. Skvělá práce, příjemné prostředí. Paní Nezvalová je šikovná a mou pleť opravdu zachránila! Doporučuji všem všemi deseti. Rozhodne se budu vracet i dřív než v případě další pleťové krize!
Anna M.
Vynikající paní kosmetička! Velmi šikovná, pleti dokonale rozumí, skvěle ji vyčistí a poradí ohledně každodenní péče. Nikdy jsem neměla pleť tak krásnou, čistou a jemnou jako nyní. Výborná lokalita v centru, příznivé ceny.
Jana K.
Na kosmetiku jsem začala chodit kvůli velmi citlivé pleti. Paní Nezvalová mi velice pomohla, díky její dlouholeté praxi si uměla poradit se všemi problémy, které u mě nastaly. Velice ochotná a milá. Oceňuji i používání české kosmetiky SynCare.
Andrea K.
K paní Michaele docházím již řadu let na doporučení dermatoložky. Paní mi ošetřuje pleť se sklony k akné, poradila vhodnou kosmetiku, kterou bych sama nenašla a v neposlední řadě doporučila účinný doplněk stravy. Moje pleť je o poznání lepší! Můžu jen doporučit. Lokalita v centru se také hodí 🙂
Markéta B.
Na kosmetiku do tohoto salonu chodím několik let. Paní Michaela je naprostý profík !! A s mou nevalnou pletí to dost umí :-). Navíc: vždy je usměvavá, příjemná a především velmi vnímavá a empatická. Od ní se mi nikdy nechce domů …..
Eva D.
Kosmetické služby paní Michaely vřele doporučuji. Salon je v hezkém prostředí suterénu historického domu se zahrádkou ve dvoře – jen pár kroků od stanice metra. Paní Michaela je velmi milá a je to odbornice na různé typy problémů s pletí. Vždy mi ochotně poradila vhodnou kosmetiku. Jsem ráda, že mi moje kožní lékařka doporučila právě ji. Od té doby už k lékařce nechodím.
Dagmar C.
K paní Michaele docházím minimálně 10 let. Je velice diskrétní, vždy zodpovědně poradí a kosmetickou péči provádí na vysoké úrovni. Používá kvalitní kosmetické přípravky, inovuje. Její kosmetické služby vřele doporučuji i mužům.
Zdeněk Š.
Je docela těžký najít člověka, kterému můžeš svěřit svou pokožku a obličej. A hlavně v současné době, když každá druhá žena je kosmetička, i když ještě včera byla prodavačka. Ale paní Michaela je prostě poklad. Ví, co dělá a jak dělá. Všechno mě vysvetlela a pomohla s léčením akné. I když jsem si myslela, že mi už nic nepomůže, tak jsem byla velice šťastná a překvapená, když se objevily první výsledky. A dokonce v salonu vždy tak příjemně voní, že se tam cítím jako ve wellness centru.
Daria M.
Kosmetický salón paní Michaely mohu jen doporučit. Navštěvuji ho pravidelně již několik let a jsem zde velmi spokojená. Oceňuji profesionální přístup, kvalitní a šetrnou dermo kosmetiku a velmi příjemné prostředí. Vždy si tu skvěle odpočinu.
Lucie R.
Bez nadsázky musím veřejně přiznat, že při každém pohledu do zrcadla děkuji za to, že jsem náhodou na kosmetické služby paní Michaely narazila. Zkoušela jsem mnoho salonů i různých služeb, ale bez výsledku… Paní Michaela mi nastavila péči na míru a komplexně! A výsledky se dostavily za krátkou dobu a byly viditelné i pro okolí! K tomu fakta, že samotná paní kosmetička je velmi milá osoba, že salon se nachází na výborné adrese, ceny jsou rozumné a prostředí je velmi příjemné, to jsou další bonusy co doprovází profesionální služby.
Anna J.
Na kosmetiku k paní Nezvalové chodím již řadu let a mohu s čistým svědomím doporučit. Dermokosmetika mi naprosto vyhovuje, ošetření také, oceňuji příjemné prostředí a hlavně časovou efektivitu a přesnost.
Kateřina J.
Kvalitní kosmetické studio v centru Prahy. K paní Michaele na kosmetiku chodím pravidelně víc jak 10 let. Se službami  jsem naprosto spokojená a doporučuji ji kudy chodím:).
Klára H.
K paní Míše chodím pravidelně již několik let. S její péčí jsem velice spokojená a každá návštěva je pro mne výborný relax. Oceňuji její profesionalitu i skvělý osobní přístup.
Zdenka H.
Paní kosmetička je moc milá a příjemná odbornice. Po několika letech mi pomohla s mojí pletí. Doporučuji!
Mikoláš A.
Chodím na kosmetiku k Míše přes deset let, jsem velice spokojená s její péčí, s přípravky, které používá a s jejím laskavým přístupem. Všem doporučuji!
Dáša S.
Řada let jen pozitivní zkušenosti, maximální spokojenost a ráda se sem vracím!
Šárka G.
V Míše jsem našla přesně to, co jsem si u kosmetičky vždycky přála – profesionalitu, přehled, schopnost vidět souvislosti napříč zdravotním stavem a příjemnou osobu, ke které se pokaždé těším. Jsem v její péči již dlouhou řadu let, povedlo se jí moji problematickou pleť dlouhodobou péčí uvést do skvělého stavu, kde už stačí jen pravidelná prevence. Dokáže se skvěle naladit na potřeby a náladu klientů, což společně s odborností dává dohromady vynikající výsledky. Moc jí za to děkuji.
Zuzana M.
Ke kosmetičce Míše chodím již téměř 20 let. Poznala jsem ji anonymně – vstupem do provozovny, kde tehdy pracovala. Nikdy jsem neuvažovala o tom ji vyměnit, ani když se stěhovala do jiného salónu. Míša má příjemné vystupování; je empatická, ochotná a hlavně profesionál. V poradenských a kosmetických službách má nejen dlouholetou praxi, ale sleduje i nové trendy a aplikuje z nich některé na moji pleť.  Služby od ní jsou poskytnuty vždy pečlivě a nejsou předražené. Za její schopnosti a kvalitní péči mluví jednoznačně můj obličej, který prý na 60 nevypadá.
Jana V.
Dobrý den, již několik let navštěvuji kosmetický salon v Ostrovní ulici v Praze 1.  Jsem zde velmi spokojena. Již při vstupu každého uvítá spousta květin, která navozuje pohodovou atmosféru. Paní kosmetička Michaela Nezvalová se mi věnuje pečlivě a empaticky. Díky ní mám ze sebe príma pocit! Těším se na příští návštěvu!
Markéta T.
Vzhledem k tomu, že moje pleť vyžaduje specifický přístup tak najít dobrou kosmetičku byl v celku problém, ale kosmetička Míša je zkrátka poklad. Proto ji navštěvuji již 13 let. Je stále milá a usměvavá, má profesionální přístup a její péče s přírodní a šetrnou kosmetikou je vysoce kvalitní. A navíc Vás cenově nezruinuje. Zdraví Katka
Katka V.
Kosmetický salon paní Michaely Nezvalové navštěvuji již několik let. Oceňuji profesionální přístup, kvalitní služby a příjemné prostředí. Jsem velice spokojená, mohu jen doporučit.
Petra S.
K pí. Nezvalové chodím na kosmetiku již řadu let a jsem velmi spokojena s kvalitou ošetření a s péčí, jaká se mé problematické pleti dostává. Kromě velmi odborného přístupu a přátelské atmosféry oceňuji i výbornou dostupnost vkusně zařízeného salonu v centru Prahy a flexibilitu pí. Nezvalové při rezervaci termínu.
Martina N.
Na kosmetiku k Michaele chodím už několik let. Na začátku mne zaujalo používání kosmetických produktů z kozího mléka. Paní Michaela je profesionál, který se na podkladu svých bohatých znalostí a zkušeností zajímá o trendy v oboru a nové způsoby péče neváhá aplikovat. Sympatická je mi rovněž praxe paní Michaely jako zdravotní sestry na kožním oddělení. Vyhovuje mi také poloha salonu v centru Prahy. Místo, kde se salon nachází, působí poblíž uspěchané Spálené ulice jako oáza klidu. Během procedury si vždy příjemně odpočinu.
Antonie O.
Kamarádky nebo kolegyně v práci se mě často ptají, jak to dělám, že mám stále tak pěknou a vyhlazenou pleť. Odpovídám jim, že si dopřávám pravidelně kosmetiku. Na kosmetické ošetření k paní Michaele už chodím více jak 12 let. Její přístup je individuální, vždy zvolí ten postup a přípravky podle aktuálního stavu pleti. Kromě profesionality oceňuji také příjemné prostředí a snadnou dostupnost v centru města. Kosmetiku Michaela mohu vřele doporučit.
Lenka K.

Zdroj: www.google.cz