Reference

Profesionální kosmetické služby 👍.
Eliška B.
Ani nevím, jak bych jen mohla paní Míše poděkovat… Přišla jsem s tak hrozným stavem pleti (akné – boláky a jemná krupička), že jsem po večerech brečela a nenáviděla všechna zrcadla. Nezabíral mi ani aknemycin od doktorky, který jsem používala moc dlouho. Paní Míša mě hned na první návštěvě okouzlila. Má opravdový zájem vám pomoci a to můžete cítit s každé návštěvy, na kterou přijdete. Nejen, že se o vás postará „z venku“, ale zajímá se i o hlubší vnitřní příčiny. Poradí a pomůže dojít ke správnému řešení. A teď po třech měsících? Zase se na sebe usmívám ve všech zrcadlech v bytě, protože moje pleť je téměř jako dětská prdelka 🙂 Moc moc děkuji a doporučuji kudy chodím.
Šárka K.
Paní Nezvalovou určitě doporučuji, dala mi do pořádku pleť plnou milií. Profesionální přístup, pěkné prostory, dobrá komunikace, ráda se vracím.
Alice
K pani Nezvalovej som prisla so stavom pleti – katastrofa- viz fotografia – po 3 sedeniach sa moja plet rapídne zlepsila. Fotografia je stara k dnesnemu dnu rok.K pani Nezvalovej chodim na kozmetiku pravidelne kazdy mesiac a dnes moja plet vyzera dokonale. Mozem vrelo odporucit kazdej zene, ktora hlada profesionalny pristup a dokonalu starostlivost.
Nikol H.
Paní Nezvalovou mohu s úsměvem doporučit. Maximální spokojenost a zároveň s přehledem dokázala odpovědět i na mé odbornější otázky, abychom mohli zvolit co nejlepší strategii pro moji pleť. Zároveň mi poradila ohledně kosmetických produktů, které mi konečně maximálně vyhovují.
Lukáš G.
Velice příjemná paní kosmetička, ráda zopakuji.
Věrka Z.
Opožděná recenze, ale přesto. Skvělá práce, příjemné prostředí. Paní Nezvalová je šikovná a mou pleť opravdu zachránila! Doporučuji všem všemi deseti. Rozhodne se budu vracet i dřív než v případě další pleťové krize!
Anna M.
Vynikající paní kosmetička! Velmi šikovná, pleti dokonale rozumí, skvěle ji vyčistí a poradí ohledně každodenní péče. Nikdy jsem neměla pleť tak krásnou, čistou a jemnou jako nyní. Výborná lokalita v centru, příznivé ceny.
Jana K.
Na kosmetiku jsem začala chodit kvůli velmi citlivé pleti. Paní Nezvalová mi velice pomohla, díky její dlouholeté praxi si uměla poradit se všemi problémy, které u mě nastaly. Velice ochotná a milá. Oceňuji i používání české kosmetiky SynCare.
Andrea K.
K paní Michaele docházím již řadu let na doporučení dermatoložky. Paní mi ošetřuje pleť se sklony k akné, poradila vhodnou kosmetiku, kterou bych sama nenašla a v neposlední řadě doporučila účinný doplněk stravy. Moje pleť je o poznání lepší! Můžu jen doporučit. Lokalita v centru se také hodí 🙂
Markéta B.
Na kosmetiku do tohoto salonu chodím několik let. Paní Michaela je naprostý profík !! A s mou nevalnou pletí to dost umí :-). Navíc: vždy je usměvavá, příjemná a především velmi vnímavá a empatická. Od ní se mi nikdy nechce domů …..
Eva D.
Kosmetické služby paní Michaely vřele doporučuji. Salon je v hezkém prostředí suterénu historického domu se zahrádkou ve dvoře – jen pár kroků od stanice metra. Paní Michaela je velmi milá a je to odbornice na různé typy problémů s pletí. Vždy mi ochotně poradila vhodnou kosmetiku. Jsem ráda, že mi moje kožní lékařka doporučila právě ji. Od té doby už k lékařce nechodím.
Dagmar C.
K paní Michaele docházím minimálně 10 let. Je velice diskrétní, vždy zodpovědně poradí a kosmetickou péči provádí na vysoké úrovni. Používá kvalitní kosmetické přípravky, inovuje. Její kosmetické služby vřele doporučuji i mužům.
Zdeněk Š.
Je docela těžký najít člověka, kterému můžeš svěřit svou pokožku a obličej. A hlavně v současné době, když každá druhá žena je kosmetička, i když ještě včera byla prodavačka. Ale paní Michaela je prostě poklad. Ví, co dělá a jak dělá. Všechno mě vysvetlela a pomohla s léčením akné. I když jsem si myslela, že mi už nic nepomůže, tak jsem byla velice šťastná a překvapená, když se objevily první výsledky. A dokonce v salonu vždy tak příjemně voní, že se tam cítím jako ve wellness centru.
Daria M.
Kosmetický salón paní Michaely mohu jen doporučit. Navštěvuji ho pravidelně již několik let a jsem zde velmi spokojená. Oceňuji profesionální přístup, kvalitní a šetrnou dermo kosmetiku a velmi příjemné prostředí. Vždy si tu skvěle odpočinu.
Lucie R.
Bez nadsázky musím veřejně přiznat, že při každém pohledu do zrcadla děkuji za to, že jsem náhodou na kosmetické služby paní Michaely narazila. Zkoušela jsem mnoho salonů i různých služeb, ale bez výsledku… Paní Michaela mi nastavila péči na míru a komplexně! A výsledky se dostavily za krátkou dobu a byly viditelné i pro okolí! K tomu fakta, že samotná paní kosmetička je velmi milá osoba, že salon se nachází na výborné adrese, ceny jsou rozumné a prostředí je velmi příjemné, to jsou další bonusy co doprovází profesionální služby.
Anna J.
Na kosmetiku k paní Nezvalové chodím již řadu let a mohu s čistým svědomím doporučit. Dermokosmetika mi naprosto vyhovuje, ošetření také, oceňuji příjemné prostředí a hlavně časovou efektivitu a přesnost.
Kateřina J.
Kvalitní kosmetické studio v centru Prahy. K paní Michaele na kosmetiku chodím pravidelně víc jak 10 let. Se službami  jsem naprosto spokojená a doporučuji ji kudy chodím:).
Klára H.
K paní Míše chodím pravidelně již několik let. S její péčí jsem velice spokojená a každá návštěva je pro mne výborný relax. Oceňuji její profesionalitu i skvělý osobní přístup.
Zdenka H.
Paní kosmetička je moc milá a příjemná odbornice. Po několika letech mi pomohla s mojí pletí. Doporučuji!
Mikoláš A.
Chodím na kosmetiku k Míše přes deset let, jsem velice spokojená s její péčí, s přípravky, které používá a s jejím laskavým přístupem. Všem doporučuji!
Dáša S.
Řada let jen pozitivní zkušenosti, maximální spokojenost a ráda se sem vracím!
Šárka G.
V Míše jsem našla přesně to, co jsem si u kosmetičky vždycky přála – profesionalitu, přehled, schopnost vidět souvislosti napříč zdravotním stavem a příjemnou osobu, ke které se pokaždé těším. Jsem v její péči již dlouhou řadu let, povedlo se jí moji problematickou pleť dlouhodobou péčí uvést do skvělého stavu, kde už stačí jen pravidelná prevence. Dokáže se skvěle naladit na potřeby a náladu klientů, což společně s odborností dává dohromady vynikající výsledky. Moc jí za to děkuji.
Zuzana M.
Ke kosmetičce Míše chodím již téměř 20 let. Poznala jsem ji anonymně – vstupem do provozovny, kde tehdy pracovala. Nikdy jsem neuvažovala o tom ji vyměnit, ani když se stěhovala do jiného salónu. Míša má příjemné vystupování; je empatická, ochotná a hlavně profesionál. V poradenských a kosmetických službách má nejen dlouholetou praxi, ale sleduje i nové trendy a aplikuje z nich některé na moji pleť.  Služby od ní jsou poskytnuty vždy pečlivě a nejsou předražené. Za její schopnosti a kvalitní péči mluví jednoznačně můj obličej, který prý na 60 nevypadá.
Jana V.
Dobrý den, již několik let navštěvuji kosmetický salon v Ostrovní ulici v Praze 1.  Jsem zde velmi spokojena. Již při vstupu každého uvítá spousta květin, která navozuje pohodovou atmosféru. Paní kosmetička Michaela Nezvalová se mi věnuje pečlivě a empaticky. Díky ní mám ze sebe príma pocit! Těším se na příští návštěvu!
Markéta T.
Vzhledem k tomu, že moje pleť vyžaduje specifický přístup tak najít dobrou kosmetičku byl v celku problém, ale kosmetička Míša je zkrátka poklad. Proto ji navštěvuji již 13 let. Je stále milá a usměvavá, má profesionální přístup a její péče s přírodní a šetrnou kosmetikou je vysoce kvalitní. A navíc Vás cenově nezruinuje. Zdraví Katka
Katka V.
Kosmetický salon paní Michaely Nezvalové navštěvuji již několik let. Oceňuji profesionální přístup, kvalitní služby a příjemné prostředí. Jsem velice spokojená, mohu jen doporučit.
Petra S.
K pí. Nezvalové chodím na kosmetiku již řadu let a jsem velmi spokojena s kvalitou ošetření a s péčí, jaká se mé problematické pleti dostává. Kromě velmi odborného přístupu a přátelské atmosféry oceňuji i výbornou dostupnost vkusně zařízeného salonu v centru Prahy a flexibilitu pí. Nezvalové při rezervaci termínu.
Martina N.
Na kosmetiku k Michaele chodím už několik let. Na začátku mne zaujalo používání kosmetických produktů z kozího mléka. Paní Michaela je profesionál, který se na podkladu svých bohatých znalostí a zkušeností zajímá o trendy v oboru a nové způsoby péče neváhá aplikovat. Sympatická je mi rovněž praxe paní Michaely jako zdravotní sestry na kožním oddělení. Vyhovuje mi také poloha salonu v centru Prahy. Místo, kde se salon nachází, působí poblíž uspěchané Spálené ulice jako oáza klidu. Během procedury si vždy příjemně odpočinu.
Antonie O.
Kamarádky nebo kolegyně v práci se mě často ptají, jak to dělám, že mám stále tak pěknou a vyhlazenou pleť. Odpovídám jim, že si dopřávám pravidelně kosmetiku. Na kosmetické ošetření k paní Michaele už chodím více jak 12 let. Její přístup je individuální, vždy zvolí ten postup a přípravky podle aktuálního stavu pleti. Kromě profesionality oceňuji také příjemné prostředí a snadnou dostupnost v centru města. Kosmetiku Michaela mohu vřele doporučit.
Lenka K.